Spotkanie z Mikołajem
6 grudnia 2019 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom lizaki - reniferki i bałwanki oraz poprosił o dwie piosenki. Przedszkolaki zaśpiewały utwory ,,Mikołaj wędruje po świecie” i ,,Choinka”. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom paczki ze słodyczami i klockami. Grudniowego gościa pożegnano piosenką ,,Domowe święta”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!