Konkurs plastyczny „Miejscowość, w której mieszkam”
25 maja 2017 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Miejscowość, w której mieszkam” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Siedlcu dla przedszkoli gminy Mstów. Konkurs adresowany był do dzieci w następujących kategoriach wiekowych: dzieci od 3 do 4 lat oraz dzieci od 5 do 6 lat. Cele organizowanego konkursu „Miejscowość, w której mieszkam” to rozwijanie zdolności i wyobraźni plastycznej, wyrażanie swoich emocji za pomocą środków plastycznych, wyzwolenie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie postawy patriotycznej poprzez bliższe poznanie swojej miejscowości, jej zabytków, ważniejszych obiektów i sztuki ludowej. W konkursie wzięło udział 10 uczestników, którzy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.
Grupa 5-latków:
I miejsce : Magdalena Ociepa ZSP w Zawadzie opiekun: E.Jaksender
II miejsce : Lena Tomzik SP w Kucharach opiekun: A. Wróbel
III miejsce : Maria Tyras PP w Wancerzowie opiekun: M. Całusińska
Grupa 6-latków:
I miejsce : Karolina Sukiennik SP w Brzyszowie opiekun: M.Bajor
II miejsce : Klaudia Kozłowska ZSP w Zawadzie opiekun: E.Jaksender
III miejsce : Zuzanna Bajor PP w Wancerzowie opiekun: J.Łągiewka
Wyróżnienia zdobyli:
Wiktoria Figzał lat 5 ZSP w Małusach Wielkich opiekun: K. Olesiak
Zuzanna Wilczyńska lat 5 OP w Kobyłczycach opiekun: B. Król
Jakub Kowalczyk lat 6 OP w Kobyłczycach opiekun: B. Król
Łukasz Szczerbiak lat 6 ZSP w Małusach Wielkich opiekun: K. Olesiak
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom za udział w konkursie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!