Konkurs recytatorski "Wiersz o emocjach"
25 lutego 2025 roku odbył się w siedleckim przedszkolu konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,Nasze emocje”. Dzieci samodzielnie wybrały swoje wiersze do recytacji i uczyły się ich z pomocą rodziców w domu. Poprzez uczestnictwo dzieci w konkursach recytatorskich rozwijamy zainteresowania literaturą, wzbogacamy słownictwo oraz prezentujemy talenty dzieci. Przedszkolaki pięknie recytowały swoje wiersze na przedszkolnej scenie i otrzymały nagrody.
W konkursie recytatorskim udział wzięli: Wiktoria Wendzik ,,Psie smutki” J.Brzechwa, Kaja Jura i Laura Derda ,,Tęsknota Zosi” A.Edyk, Przemuś Wendzik ,,Dzik” J.Brzechwa, Filipek Jura ,,Na górze róże”, Zoya Strzelecka ,,Czekoladki dla sąsiadki” D.Gellner, Jaś Mesyasz, Mateusz Stefani i Antoś Hazler ,,Niepokój Krzysia” A.Edyk, Franek Karczewski ,,Radość” E.Zawistowska, Olek Świtoń i Ignaś Jaskuła ,,Kiedy mnie ogarnia gniew”, Borys Kościński ,,Olek złośnik” A.Edyk, Lena Kot ,,Tańczą nogi rozbawione”, Oliwier Kołodziejczyk ,,Tańczą ręce rozbawione”, Miłosz Łaskawiec ,,Przywiązanie” A.Edyk, Lilianka Jaskuła ,,Zły humorek” D.Gellner, Franek Bekus ,,Nasz świat” M.Konopnicka, Sandra Kiraga ,,Emocje” A.Paszkiewicz.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!