WYSIEW NASION WARZYW DO SKRZYNEK.
W maju przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach z zakresu przyrody, podczas których mogły poczuć się jak prawdziwi ogrodnicy. Dzieci mając do dyspozycji ziemię, nasiona warzyw, konewkę z wodą, doniczki i skrzynki miały za zadanie posadzić określone warzywa. Przedszkolaki doskonale pracowały w parach, dzieląc się obowiązkami. Siedleckie maluchy i starszaki doskonale wiedzą jaką mamy korzyść spożywając zdrowe warzywa. Dzięki cyklicznym zajęciom proponowanym przez Program Kubusiowi Przyjaciele Natury przedszkolaki potrafią dbać o posadzone rośliny, efektem tej opieki są pierwsze zielone listki wschodzących smacznych warzyw.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!