Dzień Wody
19 czerwca 2017 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Wody. Dzieci ubrane były w kolorach niebieskich i błękitnych. Dzień Niebieski rozpoczął się pogadanką na temat występowania wody w przyrodzie, roli wody w życiu organizmów żywych, potrzebie oszczędzania wody oraz procesu krążenia wody w przyrodzie. Nauczycielka wykorzystała podczas zajęć opowiadanie ,,Przygody kropelki wody” oraz kolorowe plansze edukacyjne. Następnie odbyły się zabawy wodą na podwórku przedszkolnym. Dzieci przelewały wodę do butelek z wykorzystaniem lejka. W tym dniu nie zabrakło degustacji różnego rodzaju wody.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!