Dzień Żółty
27 czerwca 2017 roku odbył się w siedleckim przedszkolu Dzień Żółty, związany z realizowanym Programem Kubusiowi Przyjaciele Natury. Przedszkolaki zdobyły podstawowe wiadomości na temat Słońca i energii słonecznej oraz jej ogromnego znaczenia dla życia organizmów żywych. Następnie bawiliśmy się wesoło z wykorzystaniem piosenek o letniej pogodzie. Zajadaliśmy żółte owoce i warzywa oraz cytrynowe cukierki, piliśmy pyszną lemoniadę. Jednym z zadań w tym dniu było wykonanie słoneczka z papieru ozdobnego i brokatowego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!