Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Dzień Żółty

Ocena 0/5

27 czerwca 2017 roku odbył się w siedleckim przedszkolu Dzień Żółty, związany z realizowanym Programem Kubusiowi Przyjaciele Natury. Przedszkolaki zdobyły podstawowe wiadomości na temat Słońca i energii słonecznej oraz jej ogromnego znaczenia dla życia organizmów żywych. Następnie bawiliśmy się wesoło z wykorzystaniem piosenek o letniej pogodzie. Zajadaliśmy żółte owoce i warzywa oraz cytrynowe cukierki, piliśmy pyszną lemoniadę. Jednym z zadań w tym dniu było wykonanie słoneczka z papieru ozdobnego i brokatowego.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Dzień Żółty 7 Galeria aktualności Dzień Żółty 6 Galeria aktualności Dzień Żółty 5 Galeria aktualności Dzień Żółty 4 Galeria aktualności Dzień Żółty 3 Galeria aktualności Dzień Żółty 2 Galeria aktualności Dzień Żółty 1
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności