5 grudnia 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. Wręczył dzieciom prezenty, za które podziękowano gościowi piosenkami o tematyce świątecznej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!