Najładniejsza pisanka
W kwietniu 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu wzięło udział w XX Jubileuszowym Regionalnym Konkursie na ,,Najładniejszą Pisankę” z cyklu „Tradycje wiosenne” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Przepiękne pisanki wykonali: Kaja Liberda, Jakub Banaś i Paweł Grzyb.
Kaja tworząc swoją pisankę wykorzystała papier kolorowy i brokatowy oraz ozdobne brylanciki. Paweł zastosował bibułę karbowaną, którą skręcił w małe ślimaczki. Kuba ozdobił jajko kolorowymi cekinami.
Wielkanocne tradycje związane z tworzeniem pisanek, kraszanek, malowanek w naszym przedszkolu nie zaginą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!