Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Cztery pory roku z naturą

Ocena 0/5

W marcu 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu wzięło udział w ogólnopolskim konkursie  plastycznym  ,,Cztery pory roku z naturą” zorganizowanym przez Urząd Miejski oraz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Naszą placówkę reprezentowali: Amelia Jaksender, która wykonała pracę plastyczną ,,Dary jesiennego lasu” techniką wycinanka z papieru kolorowego i brystolu oraz Wiktor Zwolski, który przedstawił ,,Jabłonie w sadzie” wykorzystując wydzierankę z kolorowej gazety.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Cztery pory roku z naturą 2 Galeria aktualności Cztery pory roku z naturą 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności