Cztery pory roku z naturą
W marcu 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Cztery pory roku z naturą” zorganizowanym przez Urząd Miejski oraz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Naszą placówkę reprezentowali: Amelia Jaksender, która wykonała pracę plastyczną ,,Dary jesiennego lasu” techniką wycinanka z papieru kolorowego i brystolu oraz Wiktor Zwolski, który przedstawił ,,Jabłonie w sadzie” wykorzystując wydzierankę z kolorowej gazety.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!