Pani Zima
W lutym 2024 roku rozstrzygnięto Konkurs Plastyczny „Pani Zima”. Organizatorem konkursu jest Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie. Nasze przedszkole reprezentowała Julia Grabowska, która otrzymała w konkursie wyróżnienie. Gratulujemy zdolności plastycznych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!