Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W maju rozstrzygnięto XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wiosna w lesie”. Organizator konkursu: Nadleśnictwo Złoty Potok. Siedleckie przedszkole reprezentowała Pola Mesyasz, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy sukcesu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!