Dnia 07.04.2014 r. po raz trzeci zawitał do Publicznego Przedszkola w Siedlcu teatrzyk kukiełkowy z Nowego Sącza ,,Pinokio”, który przedstawił sztukę ,,Przygody Janka i złej czarownicy”.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!