Przytul się do drzewa
19 września 2024 roku siedleckie przedszkolaki po raz drugi wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Przytul się do drzewa”. Podstawowe cele akcji to otoczenie drzew miłością, ochrona lasów przed pożarami i czerpanie z przyrody pozytywnej energii.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!