Sprzątamy dla Polski
W październiku 2024 roku siedleckie przedszkole po raz trzeci uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątamy dla Polski”, której celem jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy dla Polski”. Dzieci zbierały śmieci na podwórku przedszkolnym oraz terenach wokół przedszkola.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!