Siedlec
11 września 2018 r. odbyła się wycieczka po miejscowości Siedlec. Celem tej wycieczki było poznanie krajobrazu najbliższej okolicy. Dzieci zwróciły uwagę, że mieszkają na terenie wiejskim, w którego krajobrazie przeważają pagórki porośnięte lasami oraz pola.
12 września 2018 r. przedszkolaki udały się na kolejną wyprawę, której celem było poznanie ważnych obiektów i zakładów usługowych znajdujących się w Siedlcu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!