Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

„Kot w butach”

Ocena 0/5

Dnia 1 października 2014 roku nasze przedszkole odwiedził fotograf, który wykonał dzieciom zdjęcia oraz wystawił teatrzyk kukiełkowy ,,Kot w butach”. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie. Po jego zakończeniu przedszkolaki mogły obejrzeć i dotknąć kukiełki: kota w butach, króla i królewny.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności „Kot w butach”  10 Galeria aktualności „Kot w butach”  9 Galeria aktualności „Kot w butach”  8 Galeria aktualności „Kot w butach”  7 Galeria aktualności „Kot w butach”  6 Galeria aktualności „Kot w butach”  5 Galeria aktualności „Kot w butach”  4 Galeria aktualności „Kot w butach”  3 Galeria aktualności „Kot w butach”  2 Galeria aktualności „Kot w butach”  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności