„Kot w butach”
Dnia 1 października 2014 roku nasze przedszkole odwiedził fotograf, który wykonał dzieciom zdjęcia oraz wystawił teatrzyk kukiełkowy ,,Kot w butach”. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie. Po jego zakończeniu przedszkolaki mogły obejrzeć i dotknąć kukiełki: kota w butach, króla i królewny.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!