„Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele”
28 października 2016 roku nasze przedszkole odwiedził Teatr o-rety z Jaworzna z przedstawieniem „Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele”. Zaprezentowana bajka opowiadała o przygodach wróbelka, który dostał od sowy zaproszenie na wesele. Jednak zanim tam dotarł spotkało go wiele pouczających przygód. Wróbelek dowiedział się między innymi o tym, jak należy zachowywać się w szkole i na drodze, a także o tym, że trzeba wierzyć w siebie.
W przedstawieniu, oprócz aktorów, brały udział duże lalki - kukiełki i pacynki. Spektakl miał charakter interaktywny i bardzo podobał się całej publiczności.
Aktorzy Teatru o-rety po raz kolejny udowodnili, że warto ich zapraszać.
Dużo humoru, śmiechu, dobrej zabawy i edukacji.
O-rety! Ale się działo!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!