Spotkanie z iluzjonistką
20 października 2016 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z iluzjonistką, panią Karoliną Miry. Dzieci mogły obejrzeć kilka magicznych sztuczek a nawet niektóre z nich samodzielnie wykonać. Na przykład Mikołaj Pawłowski za pomocą różdżki łączył ze sobą i rozdzielał kolorowe chusty. Marysia Choryłek wyczarowywała mięciutkie „gąbczaki”, których przybywało z każdym jej obrotem. Kamilek Kęsik najpierw jedną dużą różdżkę „przemienił” w kilka mniejszych a potem wyczarował kolorowankę. Przedszkolaki za pomocą czarów kolorowały ją pobierając różne barwy ze swoich ubrań. Oprócz tego dzieci zobaczyły sztuczkę z piłeczką, która zmieniała kolory oraz magiczne kijki z pomponami.
Występ bardzo się podobał, czego dowodem były uśmiechnięte buzie i brawa po każdym triku. Po zakończeniu pokazu przez iluzjonistkę dzieci jeszcze długo bawiły się w czarowanie i pokazywały swoje sztuczki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!