Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie z dentystą

Ocena 0/5

17 listopada 2017 r. nasze przedszkole odwiedziła dentystka z NZOZ VENA w Mstowie, pani Ewa Poradomska. Pani doktor przyjechała do nas wraz ze swoją asystentką. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o zęby pamiętając nie tylko o zasadach higieny ale i o właściwym odżywianiu. Przedszkolaki mogły obejrzeć i dotknąć narzędzi i przyborów wykorzystywanych przez dentystę. Na zakończenie dzieci otrzymały pasty do zębów, szczoteczki oraz naklejki. Dziękujemy.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie z dentystą 2 Galeria aktualności Spotkanie z dentystą 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności