Spotkanie z pielęgniarką
28 listopada 2018 roku odbyło się spotkanie przedszkolaków z pielęgniarką panią Bożeną Sil. Poznaliśmy kolejny ciekawy współczesny zawód. Pani Bożena w interesujący sposób opowiedziała dzieciom o swojej pracy w częstochowskim szpitalu. Uświadomiła, że zawód pielęgniarki jest ważny i piękny poprzez niesienie pomocy chorym, lecz jednocześnie bardzo trudny i odpowiedzialny. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały: materiały opatrunkowe, stetoskop, aparaty do mierzenia ciśnienia oraz wenflony i strzykawki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!