Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu

Ocena 0/5

Dnia 28 maja 2018 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków ze strażakami OSP w Siedlcu. Spotkanie rozpoczęło się gaszeniem ogniska na boisku siedleckim za przedszkolem. Komendant Marcin Osuchowski oraz pozostali strażacy opowiedzieli dzieciom o swojej niebezpiecznej i ciekawej pracy. Zaprezentowano wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru, strażacką apteczkę. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom lanie wody ze strażackiego węża oraz slalom między pachołkami. Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 11 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 10 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 9 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 8 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 7 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 6 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 5 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 4 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 3 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 2 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności