Spotkanie ze strażakami OSP w Siedlcu
Dnia 28 maja 2018 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków ze strażakami OSP w Siedlcu. Spotkanie rozpoczęło się gaszeniem ogniska na boisku siedleckim za przedszkolem. Komendant Marcin Osuchowski oraz pozostali strażacy opowiedzieli dzieciom o swojej niebezpiecznej i ciekawej pracy. Zaprezentowano wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru, strażacką apteczkę. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom lanie wody ze strażackiego węża oraz slalom między pachołkami. Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!