Teatrzyk ekologiczny
17 grudnia 2024 roku aktorzy zaprosili siedleckie przedszkolaki na przedstawienie teatralne o tematyce ekologicznej. Główni bohaterowie świnka, wilk i niedźwiedź wdrażali dzieci do segregowania śmieci i dbania o czystość powietrza.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!