Wigilia i Kolędy
18 grudnia 2025 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: inspektor ds. oświaty w Urzędzie Gminy Mstów panią Ewę Osuchowską, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Naczelnika OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Dzieci recytowały wiersze o Bożym Narodzeniu, śpiewały piosenki ,,Mikołajowa piosenka”, ,,Grająca choinka”, ,,Nie płacz Jezu”, zagrały na dzwonkach i trójkątach do pastorałki ,,Grajmy Panu”. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!