Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
20 czerwca 2024 roku odbyła się wycieczka do Mstowa. Przedszkolaki bawiły się wesoło na placu zabaw obok Urzędu Gminy. Po spacerze zjedliśmy pyszne lody w cukierni Borek. Wróciliśmy do przedszkola pełni wrażeń.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!