KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTĘ WIELKANOCNĄ
W kwietniu 2014 r. zorganizowano w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu konkurs dla rodziców i dzieci na wykonanie najładniejszej karty wielkanocnej. Do konkursu zgłosiło się 14 uczestników. Świąteczne kartki z życzeniami od dzieci i rodziców zachwyciły organizatorów pomysłowością, estetyką oraz kolorystyką. Wykorzystano różnorodne techniki plastyczne i bardzo zróżnicowane materiały. Kartki można podziwiać na zamieszczonych fotografiach. Wszystkie prace zostały nagrodzone.Dyrektor przedszkola p. D. Orłowska wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe – kolorowe bidony, które z pewnością zostaną wykorzystane podczas letnich wycieczek. Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w wielkanocnym konkursie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!