WYJAZD DZIECI 5-6-LETNICH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MSTOWIE
Dnia 03.06.2014 roku dzieci 5-6-letnie odwiedziły Szkołę Podstawową w Mstowie. Zwiedziły całą placówkę, oglądały poszczególne sale lekcyjne, salę gimnastyczną i nową halę, zapoznały się z dziećmi uczęszczającymi do klas ,,0”. Dzieci odwiedziły również szkolną bibliotekę, gabinet dyrektora. Na jadalni poczęstowano nas herbatą i zjedliśmy pierwsze śniadanie. Następnie w świetlicy przedszkolaki pobawiły się zabawkami. Część starszaków stwierdziło, że chcieliby jeszcze pozostać w przedszkolu, pozostali byli szkołą zachwyceni. Od września wszyscy rozpoczną naukę w tej szkole, czas pokaże jakimi będą uczniami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!