ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Dnia 30 czerwca 2014 r. w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Dzieci recytowały wiersze o wakacyjnych przygodach, śpiewały piosenki: ,,Lato”, ,,Lato płynie do nas”, ,,Do widzenia przedszkole”. Następnie dzieci wykonały układ ruchowy do piosenki ,,Wesoło jest”. Występ artystyczny przedszkolaków zakończył się wesołym tańcem do piosenki ,,Mamma mia” zespołu Abba. Po zakończeniu przedstawienia dyrektor przedszkola pani Dorota Orłowska wręczyła dyplomy rodzicom dziękując za aktywną współpracę. Następnie wręczono dyplomy i nagrody książkowe ,,Bajki polskie” dzieciom odchodzącym do szkoły. Pozostałe przedszkolaki otrzymały nagrodę książkową ,,Bambi”. Po podziękowaniach i pożegnaniu starszaków oraz ich rodziców nadszedł czas na rozmowę i wspomnienia lat spędzonych w przedszkolu przy kawie i słodkościach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!