SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014
19 września 2014 roku braliśmy udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.
Posprzątaliśmy nasz Świat czyli teren wokół przedszkola. Zebraliśmy worek
śmieci na przystanku autobusowym i wokół pomnika. Teraz jest czysto i
bardzo chcielibyśmy, żeby tak pozostało. Śmieci trzeba wrzucać do kosza.
WSZYSCY MUSIMY DBAĆ O NASZ ŚWIAT!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!