WYCIECZKA DO SZKOŁY W MSTOWIE
22 maja 2015 roku odbyła się wycieczka dzieci 5-letnich do Szkoły Podstawowej w Mstowie. Zwiedziliśmy dokładnie całą placówkę, złożyliśmy wizytę w klasach I oraz w klasach 0, gdzie spędziliśmy miło czas w towarzystwie mstowskich kolegów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!