Andrzejki
30 listopada 2016 roku w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. Dzieci poznały dawne zwyczaje oraz przysłowia dotyczące wróżb Andrzejkowych. Następnie losowały serca z zawodami związane z wróżbą ,,Kim będę w przyszłości?”. Inne wróżby tego dnia to: ,,Co powie kostka?”, ,,Imię żony/męża”, ,,Rząd bucików”, ,,Czarodziejska studnia”. Na zakończenie tradycyjnie laliśmy wosk przez klucz.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!