Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie z Mikołajem

Ocena 0/5

6 grudnia 2016 r. Przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. W oczekiwaniu na miłego gościa dzieci zajadały pyszną cukrową watę, kręconą przez księdza Przemka. Przedszkolaki powitały Mikołaja wesołą świąteczną piosenką. Mikołaj wręczył dzieciom paczki, a w nich słodycze, gry, samochody i lalki. Za prezenty  podziękowano  piosenką ,,Grudzień”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 7 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 6 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 5 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 4 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 3 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 2 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności