Spotkanie z Mikołajem
6 grudnia 2016 r. Przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. W oczekiwaniu na miłego gościa dzieci zajadały pyszną cukrową watę, kręconą przez księdza Przemka. Przedszkolaki powitały Mikołaja wesołą świąteczną piosenką. Mikołaj wręczył dzieciom paczki, a w nich słodycze, gry, samochody i lalki. Za prezenty podziękowano piosenką ,,Grudzień”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!