Wigilia i kolędy
Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich czas magiczny, rodzinny, pełen wzruszeń. W Publicznym Przedszkolu w Siedlcu nastrojowa, piękna uroczystość ,,Wigilia i Kolędy” odbyła się dnia 20.12.2016 roku. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Sołtysa Siedlca pana Zygmunta Sieradzkiego, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Dekoracje świąteczne błyszczące kolorowymi światełkami na choinkach, zapach świerka i jodły wśród stroików bożonarodzeniowych uczyniły ten dzień wyjątkowym. Dzieci z przejęciem recytowały swoje wiersze o Bożym Narodzeniu. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: ,,Kolęda świetlista”, ,,Zielony gość”, ,,Grudzień”, ,,Mikołaj pędzi” oraz utwór w języku angielskim. Piosenkę zaśpiewaną przez Zuzię Olech ,,Grająca choinka” wzbogaciła gra na trójkącie w wykonaniu Marysi Choryłek. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy do utworu ,,Mam tę moc”. Dziewczynki w grupie starszej zaprezentowały taniec do utworu ,,Jingle Bell Rock” z filmu ,,Glee”. Przedstawienie zakończyło się efektownym tańcem do piosenki Celine Dion ,,Merry Christmas” z wykorzystaniem tiulowych szarf.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!