Dzień Baśni
7 marca 2017 roku odbył się Dzień Baśni. Przedszkolaki przyszły w strojach baśniowych. Bajkowy dzień rozpoczęliśmy od kolorowania kredkami i brokatem postaci z popularnych bajek dla dzieci. Następnie zaproponowano zabawę ,,Ciepło-zimno” z szukaniem cukierków. Dużo radości było podczas ćwiczeń oddechowych, czyli umieszczania kwiatów w wazonach z użyciem słomek. Dzieci rozwiązywały również zagadki słowne ,,Zwierzątka”. Nadszedł czas na zabawy taneczne przy muzyce oraz zabawy twórcze z elementami pantomimy. Dzieci manipulowały również kukiełkami tworząc własne przedstawienia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!