Wycieczka do Mstowa
Dnia 22 czerwca 2017 r. odbyła się wycieczka do Mstowa. Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę oraz Izbę Regionalną w ZS w Mstowie. Była piękna, słoneczna pogoda, więc udaliśmy się na plac zabaw obok Urzędu Gminy. Wróciliśmy do przedszkola opaleni i pełni wrażeń.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!