Spotkanie z CKM Włókniarz
28 czerwca 2017 roku odbyło się ciekawe spotkanie z żużlowcem Mateuszem Świdnickim, 16-letnim zawodnikiem polskiego klubu żużlowego z Częstochowy Włókniarz. Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza a prowadził je Mateusz Orłowski, który od lat aktywnie współpracuje z w/w klubem. Atrakcją była maskotka klubu – Lew, który bardzo spodobał się przedszkolakom. Dzieci poznały podstawowe wiadomości i ciekawostki dotyczące działalności klubu żużlowego. Mateusz Świdnicki opowiedział o swojej ogromnej pasji, jaką jest ściganie się na torze. Pokazał dzieciom swój motor, zaprezentował krótką jazdę na placu przedszkolnym i pozował do zdjęć. Mateusz Orłowski przedstawił dzieciom zabawę stadionową ,,Szkocja” , biało - zieloni na dwie strony oraz kilka filmików z życia Włókniarza. Przedszkolaki podziękowały za spotkanie układem ruchowym z piłkami do piosenki ,,Piłka Oli” oraz biało-zieloną kartoniadą. Goście wręczyli dzieciom upominki: kalendarze, plakaty, breloczki, kredki oraz naklejki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!