Dzień Dziecka
29 maja 2018 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione zabawki. Następnie odbyło się spotkanie przedszkolaków z instruktorami tańca i tancerzami Zespołu Pieśni i Tańca ,,Częstochowa” panią Marią Szczyrkowską i panem Przemysławem Szymonikiem. Tancerze przedstawili dzieciom pięć tańców narodowych. Zaprosili dzieci do nauki podstawowych kroków, omówili charakter poszczególnych tańców i elementy ludowych strojów damskich i męskich. Dzieci bawiły się na podwórku przedszkolnym, gdzie czekały na nich dmuchaniec (państwa Sojdów) oraz kolorowe namioty (pani Agaty Włodarczyk). W Dzień Dziecka nie zabrakło słodyczy: lodów z kolorową posypką, pysznych babeczek, które upiekła pani Jowita Jaksender oraz cukierków i soków podarowanych przez panią Beatę Choryłek. Panie Iwona Sojda i Beata Choryłek przygotowały dla dzieci loterię fantową. Ten dzień był pełen wrażeń, emocji i radości. Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji zabaw i atrakcji dla dzieci.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!