Powitanie wiosny
21 marca 2018 r. obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki poznały staropolskie zwyczaje dotyczące żegnania zimy i witania wiosny. Następnie spacerowaliśmy z Marzanną oraz Maikiem-Gaikiem w okolicach przedszkola. Na zakończenie spaliliśmy Marzannę na podwórku przedszkolnym. Czekamy z niecierpliwością na ciepłe dni, bociany, kwiaty wiosenne i śpiew skowronka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!