Bajkowe dzieciństwo
19 stycznia 2018 roku siedleckie przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawową w Mstowie. Nasze przedszkole otrzymało zaproszenie na bajkę pt. „Bajkowe dzieciństwo” w wykonaniu rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Bajkę wystawiono na Hali Sportowej w Mstowie. Po bajce odbył się bal karnawałowy. Na wszystkich uczestników balu czekał pyszny poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!