Zakończenie Roku Szkolnego
Dnia 28 czerwca 2019 r. odbyło się w siedleckim przedszkolu uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Pani dyrektor Dorota Orłowska wręczyła rodzicom dyplomy z podziękowaniami za aktywną współpracę z przedszkolem. W dalszej części uroczystości podano wyniki wewnętrznego quizu ,,Jaki to zawód?”. W grupie 5-6-latków I miejsce otrzymał Franciszek Chwała, II miejsce zajęła Łucja Matyś, III miejsce zdobyli Laura Matyś oraz Mikołaj Pawłowski. W grupie 3-4-latków I miejsce otrzymała Alicja Michalik, II miejsce zajęła Zosia Włodarczyk, III miejsce zdobył Michał Kozina. Za swoją wspaniałą wiedzę o zawodach dawnych i współczesnych zwycięzcy otrzymali nagrody. Na zakończenie wręczono nagrody książkowe wszystkim dzieciom i kolorowe dyplomy sześciolatkom. Następnie zaproszono dzieci i rodziców na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!