Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Pasowanie na Przedszkolaka

Ocena 0/5

W tym roku szkolnym uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka miała charakter wzniosły i patriotyczny z powodu 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dyrektor  Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców i dziadków. Przedszkolaki  wystąpiły w eleganckich biało-czerwonych strojach. Uroczystość rozpoczęto piosenką ,,Magiczne miejsce”. Następnie dzieci recytowały wiersze o domu rodzinnym, o przedszkolu, o Ojczyźnie. Przedszkolaki zaśpiewały również piosenki: ,,Do przedszkola” oraz ,,Jestem Polakiem”. Dzieci wykonały układ ruchowy z wykorzystaniem biało-czerwonych flag do piosenki ,,Jesteśmy Polką i Polakiem”. Ważnym momentem uroczystości było wspólne odśpiewanie ,,Mazurka Dąbrowskiego”. Po hymnie dzieci złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane na przedszkolaka przez dyrektor Dorotę Orłowską.  Po pasowaniu wręczono małym patriotom dyplomy i rożki ze słodyczami.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 11 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 10 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 9 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 8 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 7 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 6 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 5 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 4 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 3 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 2 Galeria aktualności Pasowanie na Przedszkolaka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności