Surykatka
15 listopada 2018 r. nasze przedszkole odwiedziła surykatka Malwinka. Jej właścicielka bardzo ciekawie opowiadała o życiu i zwyczajach surykatek. Dzieci dowiedziały się gdzie w naturalnym środowisku żyją te zwierzątka, w jaki sposób należy się nimi opiekować w domu, co jedzą, co lubią robić. Każde chętne dziecko mogło nakarmić Malwinkę a potem ją pogłaskać.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!