Bajka "Śnieżka"
6 czerwca 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Dzień Matki i Ojca. Dzieci przygotowały dla rodziców bajkę ,,Królewna Śnieżka”. Na widowni zasiedli rodzice, Wójt Gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz, Zastępca Wójta pani Małgorzata Grabowska, Inspektor Oświaty pani Dorota Smołucha oraz Komendant OSP w Siedlcu pan Marcin Osuchowski. W bajce wystąpili: Śnieżka - Laura Matyś, Narratorzy - Łucja Matyś oraz Franek Chwała, Książę - Mikołaj Pawłowski, Krasnoludki - Nina Niewiarowska, Ania Zgardzińska, Lenka Choryłek, Ala Kluźniak, Zosia Włodarczyk, Aruś Sadowski, Alan Kowalik, Zła Królowa - Oliwia Gradzik, Czarodziejskie Lustro - Milenka Jaksender, Myśliwy - Błażej Knysak, Szary Wróbel - Michałek Kozina, Leśne Ptaki - Nadia Kowalik oraz Michałek Nowak, Dama Dworu – Zosia Piasecka, Żabka - Kinga Osuchowska, Wiewiórki - Ala Michalik oraz Ala Sojda, Sarenka - Wiktoria Sojda, Biedronka – Maja Chwała. 7 czerwca bajkę wystawiono po raz drugi, dzieci zaprosiły w tym dniu swoich dziadków oraz rodzeństwo. Przedszkolaki zebrały gromkie brawa za swoje umiejętności aktorskie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!