Dzień Dziecka
2 czerwca 2022r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie z kucykiem Lolkiem, który odwiedził nasze przedszkole dzięki państwu Łuczakom. Przejażdżka na Lolku po siedleckim stepie była wielką frajdą. Dzień Dziecka nie mógł odbyć się bez licznych konkursów (skoki w workach, bieg z piłeczką na łyżce, bieg z balonem), podczas których dzieci rywalizowały ze sobą o zwycięstwo i nagrody: cukierki, lizaki, pojemniki na kredki oraz kolorowe bransoletki. Przedszkolaki z zapałem kolorowały obrazki, które ozdobiły brokatem. Wszyscy rozwiązali zagadki słowne na barwnych kwiatach. Piękna pogoda zaprosiła przedszkolaków do wesołej zabawy na podwórku przedszkolnym. W Dzień Dziecka nie zabrakło słodyczy: cukierków, lizaków, lodów z kolorową posypką, pysznych babeczek, które upiekła pani Karolina Hazler oraz wafli z nutellą, które przygotowała pani Justyna Gradzik. Ten dzień był pełen wrażeń, emocji i radości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!