Mikołajki
6 grudnia 2021 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. Przedszkolaki powitały grudniowego gościa piosenką ,,Mikołajowa piosenka” oraz wierszem ,,Wizyta Mikołaja” A. Lusławskiej. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom paczki ze słodyczami i zabawkami. Dzieci podziękowały za prezenty pięknymi laurkami. Mikołaja pożegnano piosenką w języku angielskim.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!