Bal karnawałowy
Bal Karnawałowy odbył się w siedleckim przedszkolu 24 lutego 2022 roku. W barwnym, szalonym korowodzie wirowały Syrenki, Księżniczki, Królowa Róż, Biedronka, Myszka, Czarownica, Rycerz, Zombi, Wiosna, Bella i Mikołajka. Przedszkolaki tańczyły do skocznej muzyki, brały udział w konkursach: ,,Jaki to strój?”, ,,Nawlekamy koraliki”, ,,Taniec z krzesłem”. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych na kolorowych kotach. Na naszych stołach królowały słodkości: owoce, pudełka wypełnione cukierkami, pyszna ,,malinowa chmurka”, którą upiekła p. Lena Mesyasz, chrupki zakupione przez p. Magdalenę Osuchowską, czekoladki podarowane przez p. Iwonę Sojdę i p. Edytę Strzelecką. Na balu z okazji Tłustego Czwartku tradycyjnie smakowaliśmy pyszne pączki z orzeszkami, które upiekła dla dzieci p. Iwona Całus. Wielką frajdę sprawiły dzieciom kolorowe ramki i karnawałowe sylwety, dzięki którym powstały śmieszne zdjęcia. Ciekawy pomysł zawdzięczamy p. M. Osuchowskiej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!